Valery Park

Valery Park

Valery Park

Valery Park

Про нас

Розплідник “Valery Park” зареєстрований у системі КСУ FCI з 2015 року.

Папійони стали важливою частиною мого життя з 2014 року ,коли у нашому домі зявилась наша перша собака цієї породи - Amelie Le Comte Laris . З цього часу я ,просто, не можу уявити життя нашої родини без цих чарівних метеликів.

Варто зазначити , що моя мама займається професійно собаками з 1995 року ,тобто собаки у нашому домі були завжди і я буквально виросла у середовищі професійних кінологів , а всі вільні вікенди ми проводили на виставках, що дуже допомагає у розвитку та роботі нашого розплідника сьогодні.
На данний момент у нашому розпліднику знаходяться собаки,які несуть в собі крові одних з найкращих розплідників Бельгії,Німеччини,Польщі,Франції та Россії . І ми дякуємо всім заводчикам цих неймовірних папійонів ,які дали можливість привезти крові цих безцінних собак у Україну. Наші собаки успішно приймать участь у міжнародних виставках в Україні та закордоном та отримують дуже хороші оцінки від експертів.

Більше

Генетичні тести та програма ранньої соціалізації

Ми робимо все можливе для того щоб собаки ,які походять з нашого розплідника були фізично та психічно здоровими.

Всі собаки нашого розплідника тестовані на такі генетичні захворювання ,як PL – пателла (вивих колінної чашечки), PRA1 – прогресуюча атрофія сітківки ока та NAD – нейроаксанальну дистрофію, про що свідчать сертифікати від ветеринарів,що сертифіковані міжнародною кінологічною федерацією (FCI).

Щорічні огляди сертифікованого ветеренара окуліста, допомагає виключити нам такі хвороби ,як катаракта або атрофію сітківки ока.Також ми дуже багато уваги приділяємо ранній соціалізації наших цуценят працюючи за спеціальною програмою,що включає в себе різноманітні тренінги . Наш принцип – здорові собаки перш за все . Наші собаки – це повноцінні члени нашої родини ,які сплять разом з нами у ліжку, проводять вільний від сну час на дивані або за іграми у саду ,а також подорожують разом з нами.

Більше